




Відправка з 20 червня 202610 400 ₴
Завдяки системі впорскування/всмоктування, цей апарат є багатофункціональним екстрактором, придатним для ефективного миття-прибирання різних типів поверхонь (мармур, лінолеум, килимові поверхні, оббивка меблів і салонів автомобілів).
Може також використовуватися і як звичайний пиловодосос. Просто приберіть внутрішній бак для хім. засоби та поставте фільтр для прибирання сухого пилу.
Технічні характеристики
| Модель | Zip |
| Місткість сміттєзбірника л | 16 |
| Тиск (бар) | 2 |
| Макс. споживана потужність Вт | 1200 |
| Кількість турбін | 1 шт |
| Маса кг | 7 |
| Напруга В | 220 В |
| Електроживлення | 1~ 230 В/ 50 Гц |
| Об'єм заливної води л | 3 |
| Розрішення мбар | 240 |
| Витрата повітря л/с | 50 |
Пилосос зроблений і зібраний в Італії на заводі Soteco.
Гарантія 1 рік, сервіс, доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Soteco |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 1200 |
| Вага | 7 |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Розрідження | 240 |
| Об'єм резервуара для брудної води | 16 |
| Можливість сухого прибирання | Да |
| Тип харчування | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос миючий |
| Потік повітря, м3/год | 215 |
| Резервуар для мийних засобів | Да |
| Об'єм резервуара для мийних засобів | 3 мл |