









173 189 ₴
Karcher HDS 8/18-4 M — Професійний апарат високого тиску з нагріванням води. Модель випущена до 75-річчя компанії Karcher, вирізняється підвищеною продуктивністю та прекрасним обладнанням для зручної роботи. HDS 8/18-4 M призначений для комерційного використання в автомодійних центрах, для очищення обладнання, вузлів і деталей машин, фасадів будівель тощо.
Прекрасні результати чищення забезпечують: новий, оптимізований 3-поршневий осьовий насос, підвищена ефективність роботи насоса, нагнітач повітря, керамічні поршні з низьким зносом. Водонагрівач має режим «Еко» для автоматичного підтримання температури води на виході.
Нагнітач повітря, пальник, точне дозування засобу для чищення — все це гарантує захист довкілля. Для зручності використання — зрозумілі елементи керування, тримач для шланга ВД, аксесуарів і сопел, безпечне транспортування струменевих трубок, об'ємний бак для дизельного палива 25 л, контроль за рівнем рідини.
Апарат простий у керуванні: перемикач функцій прибирання для винятку помилок, зручний доступ до найважливіших елементів апарата, світлодіодні індикатори, що показують стан функцій апарата, регульовані інтервали безперервної роботи. Зручність використання досягається завдяки зрозумілим елементам керування, тримачу для шланга ВД, аксесуарів і сопел, безпечному транспортуванню струменних трубок, об'ємному баку для дизельного палива 25 л, контролю за рівнем рідини.
HDS 8/18-4 M дуже мобільний: є можливість навантаження вилковим навантажувачем, легкість подолання порогів, тримачі струменевої трубки, ергономічні ручки, коліщатко для маневрування з фіксованим гальмом, великі колеса з гумовими шинами. Це один із найнадійніших апаратів: у конструкції передбачений сервісний перемикач, захист від сухого ходу, датчик температури вихлопних газів, покриття вихлопної труби з неіржавкого матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 800 л/год |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1060 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Глибина | 1330 мм |
| Вага | 155 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура нагріву води | 155 град. |
| Витрата палива | 5.3 л/год |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Кількість баків для мийного засобу | 2 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 20 л |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система захисту від перекручування шланга | Так |
| Трехпоршневой осьовий насос з керамічними поршнями | Так |
| Пістолет, Easy Press | Так |
| Пульт управління зі світловими сигналізаторами | Так |
| Електронний сервісний контроль | Так |
| Пістолет з м'якою накладкою | Так |
| Вилка з перемиканням полярності | Так |
| Потужне сопло | Так |
| Наповнювані зовні баки для миючого засобу, пом'якшувача і палива | Так |
| Servo Control | Так |
| Сервісна електроніка зі світлодіодним індикатором | Так |