Кошик
51 відгук

Озонування приміщень шкіл, дитячих садів, ясел

ПослугаКод: 1720

250 грн./година

Написати
Озонування приміщень шкіл, дитячих садів, ясел
Озонування приміщень шкіл, дитячих садів, ясел
250 грн./година
Послуга
Написати
Зателефонуйте мені
 • +380 показати номер +380684146685
 • +380500859594
Зателефонуйте мені
 • +380 показати номер +380684146685
 • +380500859594
 • Контакти
  • Телефон:
   +380684146685
   +380500859594
  • Контактна особа:
   Васильченко Олег Дмитриевич
  • Адреса:
   Киев, Святошинский район ул. Жмеринская 26 , Київ, Україна
  • Email:
   servissapsan@gmail.com
Дезінфекція в школах, яслах, дитячих садках. Обробка озоном дошкільних установ.
 
Для запобігання наслідків, після епідемічних захворювань, а так само, для профілактики ГРВІ та вірусу грипу у дітей, ми проводимо озонування повітря в школах і дошкільних установах. Озонування в десятки разів ефективніше звичайної дезінфекції! Для обробки приміщення, які не використовуються препарати, що містять хлор або інші дезінфікуючі засоби! Тільки чистий озон, який виробляється з повітря у вашому приміщенні, а після обробки перетворюється в чистий кисень.

 

 

Озон знищує всі відомі мікроорганізми: бактерії, віруси, найпростіші, їх спори, цисти і т. д.; при цьому озон на 51% сильніше хлору і діє в 15 - 20 разів швидше. Вірус поліомієліту гине при концентрації озону 0,45 мг/л через 2 хв, а від хлору - тільки через 3 год при 1 мг/л. На спорові форми бактерій озон діє у 300-600 разів сильніше ніж хлор.

 

Озон на 100% вбиває кишкову паличку! На 95.5% справляється зі стафілококом і на 99.9% усуває золотистий і білий стафілокок, на 99% вірус грипу. На 100% знищує різні види цвілі. Озон знищує патогенні мікроорганізми і нейтралізує токсини не тільки в повітрі, але і на поверхнях і в самих важкодоступних місцях. З допомогою озонування, можна видалити складні запахи і продезінфікувати шкільний туалет і роздягальню.

Озон знищує сапрофітів і алергени.Кліщі домашнього пилу або сапрофіти - крихітні членистоногі (зразок павуків), невидимі неозброєним оком, діаметр тіла - близько 0,3 мм). В домашнього пилу мешкають два види кліщів, які можуть викликати алергію: Dermatophagoides pteronyssinus і Dermatophagoides farinae. Харчуються ці кліщі лусочками слущенного рогового шару шкіри людини, що становить найбільшу частину домашнього пилу. Сапрофіти живуть в ліжках і постільні речі (подушки, матраци, ковдри та ін) - там, де людина втрачає найбільшу кількість рогових лусочок при терті шкіри під час сну.

 

Однако, сапрофитам одних только роговых чешуек недостаточно. Они живут в симбиозе с микроскопическими плесневыми грибами, обитающими в матрацах. Вам будет интересно узнать, что у больных с сенсибилизацией к клещам, отмечается также аллергия на продукты их жизнедеятельности: именно они содержат вредные токсичные вещества, которые и становятся причиной аллергической реакции на домашнюю пыль, являются основной причиной аллергической астмы, хронического круглогодичного насморка и серьезных изменений кожи и ее болезней. Вот почему так важно знать, как избавиться от сапрофитов.

 

Самостоятельно избавиться от сапрофитов, достаточно сложно, поскольку на ножках, у них есть присоски, которые позволяют сохранять им устойчивость на воде. А из этого следует, что как бы тщательно Вы не чистили ковры и матрацы, и не намывали поверхности, сапрофитам, скорее всего это не навредит.

 

На сьогоднішній день, озонування - єдиний ефективний спосіб боротьби з пиловими кліщами. Для сапрофітів, згубними, є лише природні умови: збагачене озоном повітря, ультрафіолетові випромінювання і природний рівень іонізації повітря. Завдяки своїм сильним окислювальним властивостям і дуже високої проникаючої здатності, озон проникає в плазму сапрофітів, руйнуючи її структуру. А так само, повністю розкладає продукти життєдіяльності (екскременти) кліщів.

 • Ціна: 250 грн./година