









6 199 ₴
Пилосос MV 4 ― початкова модель середнього класу усовершенствованнго покоління господарських пилососів Kärcher – ідеальний варіант для прибирання великих площ. Споживаючи всього 1100 Вт, він демонструє потужність всмоктування, аналогічну пилососів зі споживанням 1600 Вт. Має контейнер ємністю 20 л, що дозволяє збирати великий об'єм рідини або сміття. Зручна конструкція системи фільтрації дозволяє зняти і отрусить фільтр без найменшого дотику до нього руками: касетник з фільтром розташований зовні і легко знімається однією рукою (не потрібно відкривати кришку пилососа і діставати фільтр зсередини після роботи). Апарат оснащений двома подовжувальні трубки, підлогової насадкою для вологого і сухого прибирання, плоским складчастий фільтр і фільтр-мішок з нетканого матеріалу. Має функцію видування, місце для зберігання кабелю, місце для зберігання аксесуарів і зручну ручку.


















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | Інший |
| Тип пилозбірника | Бак |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.1 кг |
| Висота | 526 мм |
| Глибина | 384 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.2 м |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Особливості | Можливість збору рідини |