

Відправка з 24 травня 20268 999 ₴
Садовий насос Kärcher BP 6.000 Garden забезпечує зручне, екологічне та економічне використання для поливу води з бочок, цистерн та інших альтернативних джерел. Компактний насос ефективно всмоктує воду і забезпечує потужний натиск на виході. Легкі та водночас міцні конструктивні матеріали гарантують довгий термін служби. Насос не потребує обслуговування, під'єднуєтсья без застосування інструментів, забезпечений ергономічною ручкою для перенесення. Ще одним практичним рішенням є великий ножний вимикач для легкого вмикання і вимикання насоса, гарантія на який може бути продовжена до 5 років. Крім того, насос BP 6.000 Garden можна дооснастити електронним реле тиску, що забезпечує автоматичне ввімкнення / вимкнення і дає змогу використовувати його з метою будинкового водопостачання.
| Макс. потужність двигуна (Вт) | 1000 |
| Макс. продуктивність (л/год) | < 6000 |
| Висота подачі (м) | макс. 45 |
| Тиск (бар) | макс. 4,5 |
| Висота всмоктування (м) | 8 |
| Температура подачі (°C) | 35 |
| Різьбове з'єднання | G1 |
| Довжина кабелю (м) | 1,5 |
| Напруга (В) | 230 - 240 |
| Частота (Гц) | 50 |
| Маса (без аксесуарів) (кг) | 9,453 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 10,86 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 384 x 204 x 253 |
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 9.45 кг |
| Вид насоса | Колодязний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Стан | Новий |
| Частота | 50 Гц |