
Відправка з 24 травня 20268 999 ₴
Акумуляторний тример LTR 18-30 Battery дає змогу легко скошувати траву в кутах і акуратно підрізає її по краях газонів. У комплекті з акумулятором і швидко зарядним пристроєм. Акумуляторний триммер LTR 18-30 Battery гарантує точні зрізи за допомогою крученої ліски і з легкістю досягає кожного куточка в саду, а його функція обрізання країв залишає чіткі, чисті краї газону вздовж доріжок і патіо. Весь цей час подача ліскі автоматично регулюється, щоб гарантувати ідеальний зріз трави. Кут нахилу також регулюється для легкого підстригання трави під перешкодами, які низько розташовані, наприклад, садова лавка. Відкидна скоба для захисту рослин запобігає випадковому пошкодженню прилеглих квітів і дерев. При цьому телескопічна штанга триммера і регульована по висоті друга рукоятка виключають перевтому, забезпечуючи роботу в зручній вертикальній позі. Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою.
Відкидна скоба для захисту рослин| Акумуляторний | |
| Акумуляторна платформа | Акумуляторна платформа 18 В |
| Діаметр зрізу (см) | 30 |
| Різак-стример | Головка тримера |
| Подовження ліски | автмоатичне |
| Геометрія ліски тримера | скручена |
| Діаметр ліски (мм) | 1,6 |
| Регулятор швидкості обертання | ні |
| Число обертів (об/хв) | 7800 |
| Напруга (В) | 18 |
| Продуктивність від заряду батареї * (м) | макс. 350 (2,5 Aгод) / макс. 700 (5,0 Aгод) |
| Час роботи від 1 заряду батареї (хв) | макс. 30 (2,5 Aгод) / макс. 60 (5,0 Aгод) |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 2,7 |
* Край газону
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 7800 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 2.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |