





Відправка з 24 травня 202623 999 ₴
Неперевершена потужність: мінімийка високого тиску K 7 WCM з двигуном водяного охолодження ретельно очистить будь-які об'єкти – від садового інвентарю та тераси до автомобіля та доріжок перед будинком. Вражаючі параметри продуктивності роблять мінімийку високого тиску K7 WCM ідеальним рішенням для регулярного усунення сильних забруднень. Його потужний двигун водяного охолодження гарантує ретельне очищення доріжок, терас, садового інвентарю та навіть автомобілів великих розмірів. Для ефективного і ретельного очищення різних поверхонь в комплект поставки входять струменева трубка Vario Power, що дозволяє регулювати тиск простим поворотом вістря, і фреза для бруду. Фреза для бруду формує точковий струмінь, що обертаючись, видаляє надстійки забруднення з поверхонь. Вбудований фільтр для води захищає насос від часток бруду. Усі приладдя, що постачається з апаратом, можна зручно зберігати на його корпусі.
| Параметри електроживлення (В/Гц) | 230 / 50 |
| Тиск (бар/МПа) | 20 - макс. 180 / 2 - макс. 18 |
| Продуктивність (л/год) | макс. 600 |
| Продуктивність за площею (м²/год) | 60 |
| Температура води на вході (°C) | макс. 60 |
| Споживана потужність (кВт) | 3 |
| Довжина кабелю (м) | 5 |
| Маса (без аксесуарів) (кг) | 17,212 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 21,151 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 369 x 355 x 946 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 180 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 21.15 кг |
| Висота | 946 мм |
| Глибина | 369 мм |
| Ширина | 355 мм |