


Відправка з 24 травня 202613 999 ₴
Невелика вага для легкого прибирання: акумуляторний пилосос VC 4 Cordless myHome дозволяє швидко навести чистоту в квартирі невеликої площі.
Максимум комфорту та повна свобода рухів: бездротовий ручний пилосос VC 4 Cordless myHome, що працює до 30 хвилин від одного заряду акумулятора, є чудовою альтернативою пилососу для підлоги, який необхідно тягнути за собою. Прибирання значно полегшують численні інтелектуальні рішення, зокрема функція Boost, контейнер для сміття, що легко спуштошується, та активна насадка для підлоги, що ефективно очищає тверді підлогові покриття та килими. При цьому апарат відрізняється ергономічним дизайном та низьким рівнем шуму, а зручна функція Caps Lock виключає необхідність постійно натискати кнопку вимикача. Ретельно продумана конструкція пилососа дозволяє легко очищати важкодоступні місця під меблями, за диванами тощо.
ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ Продумана система фільтрації| Акумуляторний | |
| Тип пилососу | Безмішковий пилосос |
| Параметри електроживлення (~/В/Гц) | 1 / 100 - 240 / 50 - 60 |
| Рівень шуму (дБ(А)) | < 78 |
| Ємність контейнера (мл) | 650 |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор |
| Напруга (В) | 21,6 |
| Час роботи від 1 заряду батареї (хв) | прим. 30 |
| Час заряду стандартним зарядним пристроєм (хв) | 345 |
| Параметри електромережі для зарядного пристрою (В/Гц) | 220 - 240 / 50 - 60 |
| Маса (без аксесуарів) (кг) | 2,35 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 4,4 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 230 x 236 x 1115 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Час заряду акумулятора | 5.75 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 1115 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Ширина | 236 мм |