




19 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Напруга акумулятору | 25.2 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Час заряду акумулятора | 3.92 годин |
| Час роботи від акумулятора | 50 хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.2 кг |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Вертикальна парковка, Регулювання потужності всмоктування, Індикатор заповнення пилозбірника |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |