

61 300 ₴
Апарат Kränzle2195 ТЅ - професійний апарат,який призначений як для мийки автомобілів,сільськогосподарської і спец ― техніки (може обслужити не більше 30 одиниць на добу),так і для нанесення хімії,прочищення каналізаційних труб і гидропескоструйных робіт.
У апарату Kränzle2195 ТЅ найвище тиск 195бар, що є важливим фактором у виборі апарату високого тиску.
Якщо виникла ситуація що потрібна професійна мийка, але немає можливості підключитися до 380В,а тільки до 220В, тоді мийка Kränzle 2195 ТЅ саме те що Вам потрібно.
Апарат Kränzle2195 ТЅ має спеціальний барабан, який дозволяє зручно закріпити шланг на корпусі.
Характеристики апарату Kränzle2195 ТЅ
|
Технічні характеристики: Kranzle 2195 TS |
||
|
Найменування |
2195 TS T з барабаном |
2195 TS без барабана |
|
Робочий тиск, плавно регульоване |
30 ― 180 бар |
|
|
Макс. допустимий надлишковий тиск |
195 бар |
|
|
Витрата води |
8 л/хв. (480 л/год) |
|
|
Підведення гарячої води |
макс. 60oЗ |
|
|
Висота всмоктування |
2,5 м. |
|
|
Розмір сопла (грязекиллер) |
03 |
|
|
Розмір сопла (плоский струмінь) |
2503 |
|
|
Частота обертання двигуна |
1.400 про./мін. |
|
|
Електрична споживана потужність |
230 В, 14 А, 50 Гц |
|
|
Споживання потужності |
3,2 кВт |
|
|
Віддається потужність |
2,4 кВт |
|
|
Вага |
39,5 кг |
37 кг |
|
Розміри в мм (ДхШхВ) |
375 х 360 х 900 |
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 480 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 195 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Автомобільні |
| Споживана потужність | 3200 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39.5 кг |
| Висота | 900 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 360 мм |