





45 500 ₴
Kränzle K 1154 TST — це не лише наступник нашого бестселера K 1152 TST, але й логічний подальший розвиток успішної концепції. Цей мобільний апарат високого тиску з холодною водою був розроблений для приватних користувачів, майстрів та клінінгових компаній, які цінують якість. З робочим тиском 140 бар та витратою води 10 л/хв він пропонує потужність, необхідну для ефективного очищення. Високоякісні компоненти, такі як трубки з нержавіючої сталі та латунна головка насоса, гарантують довговічність та надійність.
Швидкознімна система D12
Осьовий насос Kränzle
Система повної зупинки
Плавне регулювання тиску
Зручний барабан для шланга
15-метровий шланг високого тиску з різьбовим з'єднанням Twist-Stop
Відсік для зберігання аксесуарів
Прохідність та стійкість на бездоріжжі
Манометр з нержавіючої сталі
Міцний пластиковий корпус
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал поршнів насоса | Латунь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 31.5 кг |