



15 996 ₴
ЛІМІТОВАНА ЮВІЛЕЙНА СЕРІЯ ДО 50-ТИ РІЧЧЯ OLEO-MAC
Характеристики:
Об'єм циліндра - 42,9 см куб.
Потужність – 2,1/2,9 кВт/л.с.
Вага – 4,5 кг.
Довжина шини – 45 см.
Об'єм бензобака/маслобака - 0,320/0,220 л.
Бензопила Oleo-Mac GS 451 50Y – ювілейна модель випущена на честь 50-річчя існування компанії Oleo-Mac, техніка з новим підходом до роботи інструменту, забезпечує надійну роботу та економію палива. На відміну від попередника, а саме моделі GS 44, має нову поршневу групу системи EGR розшифровується, як Exhaust (вихлоп) Gas (гази) Recirculation (рециркуляція). Дана система забезпечує економію палива, що дозволяє при меншому споживанні палива давати більшу потужність і становить 2,9 к.с. чи 2,1 кВт. Легкий запуск забезпечує користувачеві швидко розпочати роботу. Бічний натягувач, покращений повітряний фільтр, Ви можете ознайомитись нижче.
Переваги бензопили GS 451 50Y
Функція легкого старту наводить бензопилу в роботу без особливих зусиль.
Новий двигун (EGR). Економія та додаткова потужність.
Комфортна ручка. Додатковий комфорт у роботі та транспортуванні.
Індикатор рівня палива. Дозволяє оператору контролювати необхідний рівень палива.
Бічний натягувач ланцюга та тримач болтів.
Швидкий доступ до повітряного фільтру та поршнева група з двома кільцями. Легко замінити чи очистити фільтр. Збільшує термін служби та ефективність у роботі.
Нейлоновий фільтр та праймер. Легкість запуску та краща фільтрація повітря.
Управління одним важелем та наявність металевого зубчастого упору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 220 мл |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 320 мл |
| Об'єм двигуна | 42.9 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.9 к. с. |