






Відправка з 24 травня 202648 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Професійний |
| Максимальна продуктивність | 560 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Максимальний тиск | 150 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 3.1 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32 кг |
| Висота | 700 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Кількість обертів вала двигуна | 1480 об/хв |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |