



Відправка з 12 червня 2026189 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Продуктивність по площі | 1250 кв.м/год |
| Бак для миючого розчину | 25 л |
| Бак для відпрацьованого розчину | 25 л |
| Сидіння для оператора | Ні |
| Кількість щіток | 1 шт. |
| Максимальна робоча ширина | 900 мм |
| Тиск щіток на поверхню | 40 г/см2 |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1135 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 1025 мм |