








24 999 ₴
Апарат високого тиску K 7 Premium Power Home, оснащений довговічним двигуном водяного охолодження, розрахований на часте застосування та видалення сильних забруднень із садових доріжок, стінок плавальних басейнів, велосипедів, кузовів автомобілів великих розмірів тощо. Його комплектація включає пістолет із практичним роз'ємом Quick Connect, 10-метровий шланг високого тиску, надійний водяний фільтр для захисту насоса, струминну трубку Vario Power і грязьову фрезу, що формує точковий струмінь води, що обертається. Трубка Vario Power дозволяє легко змінювати тиск для виконання різних робіт, а грязьова фреза гарантує усунення навіть найстійкіших забруднень. Комплект для прибирання навколо будинку (Home Kit) включає пристрій для очищення поверхонь T 7 та засіб для очищення каменю «3 в 1» (1 л). Іншими елементами оснащення є барабан для шланга, система подачі засобу для чищення Plug 'n' Clean, алюмінієва телескопічна ручка і тримачі для приладдя, що дозволяють завжди мати їх напоготові.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 600 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 160 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок, Функція автовідключення, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Автомобільні |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 667 мм |
| Глибина | 463 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Додаткова комплектація | Фільтр грубої очистки, Адаптер для садового шланга, Миючий засіб, Струменева трубка, Грязьова фреза |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Кількість обертів вала двигуна | 2800 об/хв |
| Об'єм бака для миючого засобу | 1 л |
| Розташування клавіш управління | пістолет |