


Відправка з 09 червня 202658 000 ₴
Kranzle 2175 TS — професійна мийка високого тиску без підігрівання води. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику та інтегрований із візком для більшої стійкості. Усі деталі та вузли помпи виготовлені зі стійких до корозії матеріалів.
Мийки високого тиску Kranzle основної серії вирізняються компактними розмірами, сучасним дизайном і високою ефективністю.
*Система Total-Stop вмикає і вимикає апарат залежно від того, натискає або відпущений курок. Це дає змогу заощаджувати електроенергію й продовжує термін експлуатації апарата.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kranzle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Класифікація | Професійний |
| Матеріал корпусу насоса | Латунь |
| Максимальний тиск | 175 бар |
| Мінімальний тиск | 30 бар |
| Максимальна продуктивність | 720 л/год |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Максимальна температура води на вході | 60 град. |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Матеріал поршнів насоса | Металокераміка |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Колеса, Ручка для перенесення, Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 37 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Плоска насадка, Адаптер для садового шланга, Струменева трубка, Грязьова фреза |
| Кількість обертів вала двигуна | 1400 об/хв |
| Розташування клавіш управління | корпус |
| Довжина шланга високого тиску | 15 м |
| Зберігання шланга високого тиску | котушка |