





Відправка з 16 червня 202653 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Китай |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Час безперервної роботи | 7 годин |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 440 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 743 мм |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 713 мм |
| Вага | 89.7 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |