






2 398 ₴
Click-Lock PRO
Заміна полірувальників на раз-два-три
У процесі шліфування керамограніту, граніту необхідно постійно змінювати зернистість полірувальних дисків. Зазвичай це виконується кількома способами, кожні з яких мають недоліки:
-Знімається шліфувальний диск з основи. Репяхової основи вистачає на кілька циклів, після чого шліфувальний диск не тримається на основі.
-Міняються основи разом з диском. Це довго і кожна переустановка вносить биття.
-використовується кілька КШМ із встановленими дисками різної зернистості. Необхідно мати відразу кілька КШМ.
Інноваційна магнітна основа Сlick-Lock PRO вирішує усі питання.
Круги надійно кріпляться до сталевих тримачів до повного зносу. Зміна утримувачів із дисками відбувається миттєво в один клік за рахунок магнітного замку. І все це на одній КШМ.
Основа має гумову прокладку, що робить шліфування мяким та контрольованим.
Сlick-Lock PRO – задоволення від роботи та економія часу!
Основа встановлюється на КШМ із регульованою частотою обертання. Максимальна швидкість обертання – 3500 об/хв
Має зовнішній діаметр 100 мм із посадкою М14. У комплект входить основа і три сталеві тримачі для полірувальних кругів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mechanic |
| Діаметр | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| name_ua | ТРИМАЧ полірувальних падів алюмінієвий Mechanic 100*M14 магнітний CLICK-LOCK PRO (910278018068) |
| Артикул | 910278018068 |
| Вага (кг) | 1 |
| Вид | Алмазні |
| Призначення | Для УШМ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Комплектуючі |