









Відправка з 24 травня 202635 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Задній викид, Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 70 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 46 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | М'який |
| Швидкість обертання ножів | 2800 об/хв |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 5 А. г |
| Живлення | AA |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18.4 кг |
| Висота | 978 мм |
| Довжина | 1452 мм |
| Ширина | 483 мм |