




Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Звичайний |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Живлення | Мережа 220В |
| Тип пилозбірника | Бак, Мішок |
| Тип вихідного фільтра | Мікрофільтр |
| Об'єм пилозбірника | 25 л |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Кількість щіток в комплекті | 3 |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Фільтр для захисту мотора, Регулювання потужності всмоктування, Функція видування, Можливість збору рідини |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина всмоктуючого шланга | 2.2 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 652 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Вага | 8.5 кг |