









14 999 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 8 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 140 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок, Функція автовідключення, Колеса, Ручка для перенесення |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 402 мм |
| Глибина | 588 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Додаткова комплектація | Адаптер для садового шланга, Миючий засіб, Струменева трубка, Фільтр тонкої очистки, Грязьова фреза |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |