









11 299 ₴
Мінімийка K 4 Power Control дозволяє користувачеві легко задавати тиск, що підходить для очищення конкретного об'єкта. І так само легко визначати його: мобільний помічник із програми Kärcher Home & Garden дає практичні поради та рекомендації щодо вибору режимів, оптимальних для різних поверхонь та видів забруднень. Крім нього, програма пропонує й інші корисні функції: інструкції зі збирання та обслуговування апарату. Після того, як визначено рівень тиску, відповідний режим вибирається простим поворотом наконечника струминної трубки та контролюється на дисплеї пістолета G 160 Q Power Control. Апарат високого тиску K 4 Power Control вражає також системою Plug 'n' Clean, що дозволяє легко чергувати різні засоби для чищення, телескопічною ручкою для зручного переміщення і можливістю «парковки» на час перерв у роботі.
Додаток Home & Garden
За допомогою мобільного додатка Ви відчуєте себе справжнім експертом в прибиранні Для досягнення відмінного результату використовується весь великий досвід компанії Керхер. Зручне комплексне обслуговування: вся інформація про пристрій, його застосування та контакти нашого сервісного центру.
Пістолет та розпилювальні трубки Power Control з функцією Quick Connect
Оптимальне налаштування для будь-якої поверхні. 3 рівня тиску і один рівень із засобом для чищення. Повний контроль: на ручному дисплеї відображаються налаштування. Система швидкого з'єднання Quick Сonnect для миттєвого під'єднання шланга та аксесуарів
Система подачі засобу для чищення Plug 'n' Clean
Інноваційний роз'єм для приєднання ємностей із засобами для чищення Kärcher. Для швидкого та зручного застосування хімії. Миючі засоби Kärcher підвищують ефективність, захищають поверхню та доглядають її.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 7 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 40 град. |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Пластик |
| Матеріал поршнів насоса | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний тиск | 20 бар |
| Особливості | Можливість забору води з ємкості, Відсік для зберігання насадок, Функція автовідключення, Колеса, Ручка для перенесення |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 402 мм |
| Глибина | 588 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина шланга високого тиску | 8 м |
| Додаткова комплектація | Адаптер для садового шланга, Миючий засіб, Струменева трубка, Фільтр тонкої очистки, Грязьова фреза |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Розташування клавіш управління | корпус, пістолет |