









Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Підмітальна машина з функцією всмоктування листя Dulevo 200 Quattroпризначена для промислового очищення та прибирання вулиць, це машина середніх розмірів з унікальним поєднанням компактних механічних і витяжних технологій. Активно використовується ця модель для прибирання в багатьох промислових галузях — на скляних і деревообробних, сталепрокатних та алюмінієвих заводах, у гірській промисловості, під час будівництва доріг тощо.
Dulevo 200 Quattro має компактні розміри та невеликий радіус поворотувирізняється маневровістю і високою продуктивністю. Під час проєктування підмітальної машини використовувалися найпередовіші технології шумозаглушення. Підмітальна машина якісно та швидко проведе сухе та вологе прибирання доріг, заводських територій, виконає роботи та всередині приміщення. Dulevo 200 Quattro ефективно працює в будь-яку пору року, може виконувати роботи у важкодоступних місцях, поблизу стін будівель, огорож і на майданчиках невеликої площі.
Машина обладнана потужним дизельним двигуном із рідинним охолодженням. Встановлений бункер для відходів місткістю 2500 л. Ширина підмітання може регулюватися завдяки рухомим (висувним) бічним щіткам і складати від 1300 до 2600 мм. Фільтрувальна поверхня становить 19 кв. м, продуктивність — 78 000 кв.м/год. Щітки обертаючись, замітають пил і бруд у бункер, там гідравлічна турбіна її всмоктує й через високоефективний пилоуловлювальний фільтр випускає чисте повітря. За потреби підмітальна машина може бути обладнана додатковим унікальним пилоуловлювальним фільтром Gore, який утримує дрібні зважені частинки (PM10) і забезпечує кращу систему контролю запилення. Також на Dulevo 200 Quattro є потужний самоочисник фільтра, що неабияк полегшує чищення машини. Ця система контролю запилення схвалена Керуваннями з охорони довкілля США та Європи як найкраща у світі.
Машина має простору й ергономічну кабіну оператора. Дотримані всі норми безпеки під час роботи оператора, є система постійного тиску SBS і автоматичного блокування щіток під час вимкнення машини. Техобслуговування не займе багато часу, до всіх вузлів і механізмів забезпечений вільний доступ.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з моделлю | Quattro |
| Продуктивність при збиранні | 78000 кв.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 4280 мм |
| Ширина | 2040 мм |
| Висота | 2550 мм |
| Характеристики двигателя | |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Потужність двигуна | 81 к. с. |
| Кількість циліндрів | 4 |
| Характеристики ходовой | |
| Швидкість руху (транспортна) | 40 км/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полнопоточный фільтр відпрацьованого повітря | в базі фільтрація до 5 мкм, опціонально фільтрація до 3 мкм |
| Мийка високого тиску | опціонально, довжина шланга 10 м, 100 бар тиск |
| Опції включені в базову ціну | гидростряхиватель фільтра, кольорова камера |
| Система зрошення: матеріал бака / обсяг бака | опціонально, нержавіюча сталь / 380 літрів |
| Вага: вантажу / порожньої машини / машини з вантажем | 2100 кг / 3900 кг / 6000 кг |
| Ширина прибирання | 2,1 м дві центральні щітки, пер-я щітка-маніпулятор опція до 2,6 м |
| Тип забруднення видаляються основним обладнанням подметальным | Пил, волога, пил, вода, сніг, лід, сміття великих розмірів |
| Висота вивантаження бункера | 800 мм, опціонально висока вивантаження 1600 мм |
| Швидкість: робоча / транспортна | 15 км/год / 40 км/год |
| Зимовий відвал | опціонально, ширина 1,3 м |
| Система збору сміття | центральна, циліндр-я щітка + конвеєр + вакуумний вентилятор |
| Шланг для ручного прибирання | опціонально, діаметр 100 мм, довжина 4 м |
| Зимовий розподільник реагентів | опціонально, об'єм 200 л. |
| Зимова підмітальна щітка | опціонально, ширина 1,3 м |
| Бункер для сміття: матеріал / обсяг | нержавіюча сталь / 2,5 м3 |
| Тип територій для прибирання | Пром территрии, тротуари, площі, лоткове зона доріг |
| Двигун: тип / стандарт вихлопу / потужність | чотирициліндровий дизель, Євро 4, 60 кВт (81 к. с.) |
| Конструкція шасі: управління / трансмісія | передні керовані колеса / гідростатична |