
7 896 ₴
Oleo-Mac GSH 56 - бензинова ланцюгова пила для обрізання и зрізання дерев, для розпилу колод при підготовці дров на зиму, для підрізання дощок. Обладнана надійним двигуном, деталі якого виготовлені за новітніми технічними розробками.
Переваги бензопили Oleo-Mac GSH 56:
Oleo-Mac GSH 56 - надійна бензопила для роботи в саду, для виконання сільськогосподарських робіт, для підготовки дров до зими та ін.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Вес | 5.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 410 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Мощность двигателя | 3.5 л. с. |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем цилиндра : | 39 см3 |
| Тип двигателя | 2-х тактный |