
193 200 ₴
Аерозольні генератори фірми «ІГЕБА» виправдали себе на практиці у всьому світі у всіх кліматичних зонах і зонах застосування, том серед і в найскладніших умовах експлуатації. Постійно розвиваються вимоги до використовуваної апаратури на виробництві зобов'язують нас, розробити нові продукти високої якості та робочої надійності. Однією з найважливіших передпосилень для гарантування безпечного та надійного функціонування обладнання безумовно є ретельний вибір конструкційних матеріалів і елементів, що особливо важливо, коли застосовуються хімічно агресивні препарати. Тільки в такий спосіб можна забезпечити досягнення оптимальних результатів і економність оброблення.
UNIPRO 5 фірми «ІГЕБА»— це універсальний аерозольний генератор «холодного» туману для професійних сфер застосування, що діє ефективно на основі способу УМО (= ультрамолообнімний). Технологія УМО забезпечує максимальне зниження витрати робочих розчинів для досягнення ефективних і економних результатів оброблення. Завдяки потужній повітродувці найменші краплі рівно поширюються оброблюваним простором. Хмара з найтонших крапель довго дрейфует у приміщеннях і в такий спосіб оптимально проникає також у важкодоступні місця, обробка яких іншими способами досить складна.
UNIPRO 5 обладнаний асинхронним електродвигуном 230 В напруги. Закрита конструкція компонентів і спеціальна технологія
керування дають змогу його експлуатувати в автоматизованому режимі, забезпечуючи водночас оптимальний захист обслуговчого персоналу.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Igeba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага порожнього | 56 кг (стандартний варіант) |
| Габарити крапель | 90 % < 36 мкм |
| Довжина х ширина х висота | 59 х 57 х 116 см |
| Ємність бака, л | 20 |
| Потужність, кВт | 1.5 |
| Напруги живлення, В | 230 |
| Нормальний струм, А | 9.25 |
| Дроти робочого розчин | тефлон 6/4 х 1 м |
| Продуктивність, м3/хв | 1 |
| Розпилювальна форсунка | плавно регульований кут струменя, вертикально переставна до 2 м, може обертатися на 360 ° |
| Витрата робочого розчину, л/год | близько 10 л при форсунки 0,8 близько 14 л при форсунки 1,0 близько 18 л при форсунки 1,2 |
| Швидкість повітря у форсунки близько, м/с | 200 |
| Швидкість обертання, об/хв | 14000 |
| Стандартна дозуюча форсунка | 0,8 (1,0 / 1,2) |
| Тип приводу | Асинхронний електродвигун з пусковим і робочим конденсатором |
| Частота, Гц | 50 |