



41 600 ₴
Характеристики
Бренд:Kranzle
Артикул:600080
Максимальний тиск:135 бар
Витрата води:10 л/мин. (600 л/год)
Підведення гарячої води:макс. 60°С
Висота всмоктування:1,5 м
Частота обертання двигуна:2.800 об./хв
Робоча напруга:220 В
Споживана потужність:2,5 кВт
Розміри в мм. (ДхШхВ):440 х 200 х 330
Вага:23 кг
Країна виробник:Німеччина
ranzle 10/122 TS – це нова модель німецького виробника. Є вдосконаленою версією моделі 10/122.
Портативний переносний апарат високого тиску початкового рівня.
Данная мойка имеет все отличительные преимущества оборудования Kranzleи выполнена из тех же качественных материалов что и "старшие модели" линейки Kranzle.
Основные отличительные особенности модели 10/122 TS:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 600 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 135 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 2.5 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |
| Высота | 330 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Ширина | 200 мм |