


Отправка с 02 июня 20269 399 ₴
Ця ланцюгова бензопилка була спеціально розроблена для роботи з деревиною і повинна використовуватися тільки навченими користувачами з обрізки дерев
| Тип приводу | Бензин |
|---|---|
| Об'єм двигуна, см куб | 25.4 |
| Потужність двигуна, кВт | 0.9 KW |
| Кількість обертів двигуна, об/хв | 11000 |
| Вага нетто, кг | 3.2 KG |
| Кількість циліндрів в двигуні | 1 |
| Вага брутто, кг | 5.1 KG |
| Ємність паливного бака, л | 0.2 L |
| Мах швидкість ланцюга | 21 |
| Chain oil volume (ml) | 140 ML |
| Натягування ланцюга | За допомогою спец інструмента |
| Праймер | Так |
| Type of chisel | Напівдолото |
| Box Length in cm | 30 CM |
| Гарантований рівень звукової потужності, LwA[дБ(A)] | 110 |
| Автоматичне відкриття дроссельної заслінки | Так |
| Потужність двигуна, к.с. | 1.2 PS |
| Ланцюг для пилки | 3/8" |
| Довжина шини, см | 25 CM |
| Розподіл | 3/8" special |
| Продуктова лінійка | Comfort |
| Бренд | AL-KO |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина шины | 250 мм |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 11000 об/мин |
| Объем масляного бака | 140 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Состояние | Новое |
| Скорость вращения цепи | 21 м/сек |
| Тип двигателя | Двухтактный |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Емкость топливного бака | 200 мл |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем двигателя | 25 куб. см |
| Мощность двигателя | 1 л. с. |