

Отправка с 12 июня 2026510 999 ₴
Машина оснащена акумуляторними батареями і зарядним пристроєм в стандартній комплектації. Маневрена і компактна підмітально-всмоктувальна машина з сидінням для водія KM 85/50 R вражає високою продуктивністю по площі. Досить проста в управлінні, компактна модель початкового рівня.
Ця модель початкового рівня KM 85/50 R Bp Pack є відмінним співвідношенням продуктивності підмітальної машини з сидінням для оператора і привабливої вартості. У стандартну комплектацію входять акумулятори і зарядний пристрій, а також плаваюча бокова щітка з регулюванням швидкості обертання, великий пиловловлюючий фільтр і індикатор зносу основної підмітальної щітки, який добре видно зовні машини. Дуже компактний дизайн машини забезпечує високу маневреність, яка дозволяє використовувати її в обмеженому просторі і в переповнених приміщеннях. Крім того, машина вражає високою продуктивністю, як в приміщеннях, так і за межами, крім цього, вона надзвичайно проста в управлінні. Роботи з техобслуговування, такі як заміна основної підмітальної щітки, можливі без використання будь-яких інструментів. Немає необхідності в постійному регулюванні щітки, оскільки вона плаваюча і призначена для видалення бруду з нерівних і пошкоджених поверхонь і не залишає при цьому слідів. Простий доступ до внутрішнього відсіку машини забезпечується за рахунок легко перекидної кришки, також без використання додаткових інструментів. Оператор може зручно очистити фільтр, який розташований під сидінням. Додатковий інвентар для прибирання може кріпитися на машину завдяки інтегрованій системі Home Base.
| Привід ходової частини | Двигун пост. струму |
| Потужність приводу (В/Вт) | 24 / 1000 |
| Тип приводу | Електричний |
| Макс. продуктивність за площею (м²/год) | 5100 |
| Робоча ширина (мм) | 615 |
| Робоча ширина з однією бічною щіткою (мм) | 850 |
| Робоча ширина з 2 двома бічними щітками (мм) | 1085 |
| Потужність батареї (Ач) | 115 |
| Напруга батареї (В) | 24 |
| Час роботи від батареї (год) | макс. 2,5 |
| Бункер для сміття (л) | 50 |
| Подолання підйому (%) | 12 |
| Робоча швидкість (км/год) | 6 |
| Площа поверхні фільтра (м²) | 2,3 |
| Вантажопідйомність (кг) | макс. 90 |
| Маса (з приладдям) (кг) | 230 |
| Вага (готова до роботи) (кг) | 230 |
| Маса (з пакуванням) (кг) | 232 |
| Розміри (Д × Ш × В) (мм) | 1350 x 940 x 1170 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Объем контейнера для мусора | 50 л |
| Максимальная рабочая ширина | 615 мм |
| Ширина основной щетки | 850 мм |
| Количество боковых подметальных щёток | 2 шт |
| Максимальная скорость | 6 км/ч |
| Тип привода подметальной машины | Двигун пост. струму |
| Сиденье для оператора | Да |
| Вес | 230 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |