



13 998 ₴
Бензинова газонокосарка Oleo-Mac G48PK COMFORT PLUS зі сталевою декою призначена для роботи на присадибній ділянці невеликого або середнього розміру, при цьому вона ергономічна і володіє функціональним дизайном.
Чотиритактний двигун внутрішнього згоряння EMAK K605 OHV з верхнім розташуванням клапанів
У порівнянні з двигунами, що мають бічне розташування клапанів, має на 30% нижче витрата палива, більший крутний момент, більший термін служби, менший рівень викидів (за рахунок більш повного згоряння палива) і менше нагарообразование (більше інтервали між черговим техобслуговуванням), а також нижчий рівня шуму і вібрації при роботі.
Комбінований травосборник (матерчатий низ, пластиковий верх) ємністю 70 л.
Матерчатий частина - міцна, стійка до розривів, не мнеться, дозволяє компактно скласти травосборник для зберігання. Верх з перфорованого пластика добре пропускає повітря, виключаючи ефект повітряної пробки.
Колеса з новим профілем протектора, на підшипниках
Гарантують хороше зчеплення з поверхнею, забезпечують стабільність і плавність ходу.
Незалежне регулювання висоти стрижки від 28 до 75 мм
Проводиться легко і просто за допомогою ергономічних важелів на кожному колесі, по 5 з положеннями.
Мульчирующий ніж
Подрібнює траву на дрібні частини, зменшуючи тим самим її обсяг в травозбірник і збільшуючи інтервали між опустошениями бункера.
Ергономічний важіль гальма двигуна
Забезпечує безпечний захоплення і одночасно зручність роботи.
Двигун: EMAK K605 OHV
Мощн. двигуна: 4,0 л.с / 2,94 кВт
Об'єм двигуна: 139 см.куб
Система запуску: ручна
Тип палива: бензин (А-92,95)
Тип масла: 10W30 (Garden)
Корпус газонокосарок .: сталь
Ширина косіння: 46 см
Висота косіння: 28-75 см
Рег. висоти: 5 рівня / окремо
Колеса (пер / зад): 180 мм / 180 мм
Травосборник: 70 л
Тип травозбірника пластик + тканина
Многофунціонал .: 3 в 1
Самохід: немає
Мульчування: опція (щиток)
Бічний викид: немає
Вага: 25,4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Высота скашивания | 28 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 46 мм |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 70 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 1000 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 25.4 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | EMAK K605 OHV |
| Объем двигателя | 139 куб. см |
| Мощность двигателя | 4 л. с. |