

12 996 ₴
Італійська газонокосарка OLEO-MAC G44 PK COMFORT PLUS призначена для стрижки газонів площею до 1000м2. Характеризується комфортним обслуговуванням і абсолютною свободою переміщення. Має підвищену зносостійкість завдяки сталевому корпусу, двигуна з підвищеним моторесурсом і модернізованої ходової частини.
В основі приводу газонокосарки OLEO-MAC G44PK COMFORT PLUS знаходиться потужний чотиритактний двигун З робочим об'ємом 140см3, який і зумовлює високу продуктивність агрегату. Примітно, що конструкція двигуна передбачає верхнє розташування клапанів (OHV), завдяки чому підвищується ступінь стиснення повітряно-паливної суміші, поліпшується наповнення циліндрів свіжим зарядом, і, як результат, збільшується потужність і економічність двигуна.
Ширина скошування косарки OLEO-MAC G44 PK COMFORT PLUS визначається конструкцією деки і становить 400 мм. Висота зрізу централізовано регулюється в межах від 28 до 75 мм (всього 6 положень). Завдяки місткому травозбірникy (до 60 дм3), рухомим колесам, невеликій вазі (близько 24кг), а також ергономічною панелі управління і складній рукоятці обробка ділянки здійснюється більш ефективно, ніж у аналогічних моделей. Важливою перевагою косарки є наявність функції мульчування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Выброс скошенной травы | Задний выброс |
| Высота скашивания | 28 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 41 мм |
| Мульчирование | Нет |
| Объем травосборника | 60 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 1000 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.7 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Марка двигателя | Emak K40 OHV |
| Объем двигателя | 140 куб. см |
| Объем масляного бака | 0.6 л |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Мощность двигателя | 3 л. с. |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |