
18 894 ₴
Корпус ( ) сталевий
Двигун ( ) Emak K 650 OHV
Об'єм циліндра (див. куб.) 159
Потужність (к.с.) 4,5
Ширина косіння (см) 46
Спосіб руху ( )
Бічний викид трави ( ) +
Швидкість (км/год) 3,6
Регулювання висоти стрижки ( )
Висота стрижки (мм) від 28 до 75
Місткість травозбірника (л) 70
Вага (кг) 32,0
НОВИНКА!
Система різання "4-cutting device" забезпечує мульчування, збирання трави в травозбірник, стандартний бічний викид трави та дефлектор для заднього викиду.
Самохідна бензинова газонокосарка із сталевим корпусом. Велика ємність травозбірника, крайня простота використання, максимальна економічність - ось сильні сторони нових моделей Oleo-Mac, що є ідеальним рішенням для догляду за приватними володіннями середніх розмірів. (До 1800 кв.м)
•Двигуни Emak об'ємом 140 см. куб. з верхнім розташуванням клапанів (OHV) забезпечують відмінні характеристики в будь-яких умовах роботи і високу величину моменту, що крутить, навіть на низьких оборотах.
• Подвійний фільтр, виконаний з губки та паперу, забезпечує максимальний захист двигуна та незмінність його характеристик з часом.
• Двигун із верхнім розташуванням клапанів зменшує вібрації, що передаються на ручку від корпусу машини, забезпечуючи комфортність роботи.
• Місткість паливного бака 1,2 літра: забезпечує велику автономність роботи.
• Встановлені на підшипниках (у моделі 44 передні колеса встановлені на маточках) колеса забезпечують відмінне пересування навіть на нерівних ділянках.
• Висота зрізу незалежна для кожного колеса та встановлюється на ручних моделях в одне із 4 стандартних положень; на самохідній моделі висота зрізу є централізованою та регулюється за допомогою зручної ручки.
• Місткий травозбірник об'ємом 70 літрів забезпечує значну автономність роботи. Широка верхня ручка забезпечує зручність його перенесення та спорожнення.
• Оснащені серійним ножем, що мульчує, який подрібнює траву на дрібні частинки, зменшуючи тим самим її об'єм і збільшуючи щільність в травозбірнику ємністю 70 л. Переобладнання машини під повне мульчування виконується дуже просто: достатньо зняти травозбірник та встановити спеціальну заглушку (поставляється окремо) в отворі для викиду трави.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Выброс скошенной травы | Боковой выброс |
| Высота скашивания | 28 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 46 мм |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 70 л |
| Рекомендуемая площадь | 1800 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Бензиновый двигатель |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 32 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Марка двигателя | Emak K 650 OHV |
| Объем двигателя | 140 куб. см |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |