



21 984 ₴
Характеристики:
Опис:
Акумуляторна газонокосарка компактна і не забруднює навколишнє середовище прекрасно підходить для власників невеликих участков.Вих можуть використовувати її в будь-який час доби, не турбуючи сусідів .Надзвичайно простий в експлуатації, а відсутність кабелів істотно спрощує работу.Нізкій рівень вібрації, невелика вага. Нулевой виброс бензину вимикає як-небудь забруднення окружаючої середи.Сведене до мінімуму.
Особливості:
Комплектація:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Высота скашивания | 28 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Комплектация | Без аккумулятором и зарядного устройства |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 41 мм |
| Объем травосборника | 70 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 800 кв.м |
| Уровень шума | 91.6 дБ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23 кг |