
11 496 ₴
Електрична газонокосарка із сталевим корпусом. Завдяки надзвичайній простоті експлуатації та оптимальній продуктивності ці моделі є ідеальним рішенням для догляду за приватними володіннями середніх розмірів (до 800 кв.м).
• Вони міцні та практичні, колеса змонтовані на маточях, що забезпечують відмінне пересування навіть на нерівних ділянках.
• Компактні розміри значно спрощують її транспортування та зберігання (ручка, що складається, забезпечує мінімальні габарити).
• Оснащені серійним ножем, що мульчує, який подрібнює траву на дрібні частинки, зменшуючи тим самим її об'єм і збільшуючи щільність в травозбірнику ємністю 60 л.
Корпус ( ) сталевий
Потужність (кВт) 1,6
Ширина косіння (см) 46
Спосіб руху ( ) штовханням
Регулювання висоти стрижки ( ) незалежна
Висота стрижки (мм) від 28 до 75
Місткість травозбірника (л) 60
Вага (кг) 24,9
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Oleo-Mac |
| Страна производитель | Италия |
| Высота скашивания | 28 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество колес | 4 шт |
| Максимальная ширина скашивания | 460 мм |
| Мульчирование | Да |
| Объем травосборника | 60 л |
| Регулировка высоты скашивания | Да |
| Рекомендуемая площадь | 800 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Электродвигатель (от сети) |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.9 кг |