

61 300 ₴
Апарат Kränzle2195 ТЅ - професійний апарат,який призначений як для мийки автомобілів,сільськогосподарської і спец ― техніки (може обслужити не більше 30 одиниць на добу),так і для нанесення хімії,прочищення каналізаційних труб і гидропескоструйных робіт.
У апарату Kränzle2195 ТЅ найвище тиск 195бар, що є важливим фактором у виборі апарату високого тиску.
Якщо виникла ситуація що потрібна професійна мийка, але немає можливості підключитися до 380В,а тільки до 220В, тоді мийка Kränzle 2195 ТЅ саме те що Вам потрібно.
Апарат Kränzle2195 ТЅ має спеціальний барабан, який дозволяє зручно закріпити шланг на корпусі.
Характеристики апарату Kränzle2195 ТЅ
|
Технічні характеристики: Kranzle 2195 TS |
||
|
Найменування |
2195 TS T з барабаном |
2195 TS без барабана |
|
Робочий тиск, плавно регульоване |
30 ― 180 бар |
|
|
Макс. допустимий надлишковий тиск |
195 бар |
|
|
Витрата води |
8 л/хв. (480 л/год) |
|
|
Підведення гарячої води |
макс. 60oЗ |
|
|
Висота всмоктування |
2,5 м. |
|
|
Розмір сопла (грязекиллер) |
03 |
|
|
Розмір сопла (плоский струмінь) |
2503 |
|
|
Частота обертання двигуна |
1.400 про./мін. |
|
|
Електрична споживана потужність |
230 В, 14 А, 50 Гц |
|
|
Споживання потужності |
3,2 кВт |
|
|
Віддається потужність |
2,4 кВт |
|
|
Вага |
39,5 кг |
37 кг |
|
Розміри в мм (ДхШхВ) |
375 х 360 х 900 |
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 480 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 195 бар |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Автомобильные |
| Потребляемая мощность | 3200 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 39.5 кг |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Ширина | 360 мм |