

63 900 ₴
Kranzle 2175 TS — професійна мийка високого тиску без підігрівання води. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику та інтегрований із візком для більшої стійкості. Усі деталі та вузли помпи виготовлені зі стійких до корозії матеріалів.
Комплектація Kranzle 2175 TS:
Технічні характеристики:
| Мон. тиск | 30бар |
| Раб. тиск | 160бар |
| Допустимий надлишковий тиск | 175бар |
| Витрата води | 12л/хв |
| Підвод гарячої води, макс. | 60˚C |
| Висота всмоктування | 2.5м |
| Розмір сопла (брупекілер) | 042 |
| Розмір сопла (плоский струмінь) | 042 Vario-Jet |
| Частота обертання двигуна | 1400 об./хв. |
| Електрична споживана потужність | 400 В~, 6,7 А, 50 Гц |
| Споживана потужність/віддавна потужність | 3,3 кВт/2,6 кВт |
| Вага | 37 кг. |
| Розміри (ДхШхВ, у мм) | 375х360х900 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 720 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 175 бар |
| Материал корпуса насоса | Пластик |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37 кг |
| Высота | 900 мм |
| Глубина | 375 мм |
| Ширина | 360 мм |