


244 400 ₴
Kränzle therm895-1 є апаратом вищого класу.
Kränzle therm895-1 - це апарат з підігрівом води та парообразующим ефектом,підходить для таких видів робіт, як: легка і середня труднощі в магазинах, на транспортних підприємствах, в обробній промисловості та сільськогосподарській галузях. З робочим тиском 195 бар і з витратою води 895 л / год, ця машина підходить для загальнопромислового застосування.
Комплект поставки апарата Kränzle therm895-1
― Пристрій Total Stop з затримкою вимкнення двигуна.
― Захисне відключення двигуна і пальника.
― Пристрій попередньої вентиляції камери горіння.
― Оптична система контролю полум'я.
― Інжектор миючого засобу.
― Шланг високого тиску з металевої тканини (10 м, НД 8).
― Барабан для шлангу високого тиску.
― Безпечний відключається пістолет Starlet.
― Плоскоструйное сопло з трубою з нержавіючої сталі.
― Вхідний водяний фільтр.
| Min тиск, bar | 30 |
| Раб. тиск, bar | 195 |
| Допускається надлишковий тиск, бар | 215 |
| Витрата води, л/хв | 14,9 (895) |
| Підведення гарячої води, макс. C | 60 |
| Розмір сопла (грязекиллер) | 045 |
| Розмір сопла (плоский струмінь) | 25045 |
| Частота обертання двигуна, об./мін. | 1400 |
| Електрична споживана потужність | 400 В~, 12,0 А, 50 Гц |
| Споживана потужність/потужність, що віддається | 7,5 кВт/5,5 кВт |
| Розміри (ДхШхВ, мм) | 1050х800х1015 |
| Видача гарячої води C (підведення 12 C), безступінчасто | 12-86 |
| Парова щабель, макс. C | 155 |
| Витрата рідкого палива при макс. Потужності нагріву кг (л/год) | 6,0 (7,1) |
| Витрата рідкого палива при дельті Т 45 кг (л/год) | 4,3 (5,1) |
| Потужність нагріву, кВт | 65 |
| Паливний бак (л) з контролем запасу | 35 |
| Вага зі шланговим барабаном | 223 кг. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 895 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 215 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 7500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 223 кг |
| Высота | 1015 мм |
| Глубина | 1050 мм |
| Ширина | 800 мм |