



130 000 ₴
Kranzle K 800 TS*T — це професійна мийка високого тиску, максимальний тиск 270 барів, продуктивність 810 л/год, можливість використання мийного засобу, забір води з ємності, вага 89 кг,
Загальні характеристики Kranzle K 800 TS*T
Функціональність Kranzle K 800 TS*T
Габарити Kranzle K 800 TS*T
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 810 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 270 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 7500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 89 кг |
| Высота | 990 мм |
| Глубина | 770 мм |
| Ширина | 570 мм |