




93 600 ₴
Апарат екстракласу професійної серії Kranzle Quadro 799 TST знайде застосування на автомийці з великим потоком автомобілів, на підприємствах середнього та великого бізнесу, в індустрії тощо.
Kranzle Quadro 799 TST — поєднання середніх технічних показників і комфорту, надійності та довговічності, інновацій і новинок. Цей апарат дає змогу проводити великі обсяги робіт, пов'язані з миттям, прибиранням, очищенням та обробленням середнім тиском води.
Мийки екстракласу серії Quadro марки Kranzle можуть використовуватися для очищення автомобілів, прибиральної техніки, площ, будівель. Екстраклас моделей Karcher містить як апарати з низькооборотичними двигунами та 3 поршневими насосами високого тиску з керамічними напиленими плунжерами.
Лінійка професійних автомийок Kranzle класу Quadro — це велика надійність, високий тиск, чимала продуктивність за витратою води. Встановлений насос із латуні чудово зарекомендував себе на українському ринку. Завдяки вбудованому баку з поплавковим вимкненням двигуна з'явився захист від сухого ходу, то якщо немає води автомиття Kranzle Qudro вимкнеться САМ.
Модель Kranzle Quadro 799 TS*T обладнана спеціальною системою зупинкою двигуна — двигун вимикається через 30 секунд автоматично після відпускання курка пістолета, що зменшує знос внутрішніх вузлів і зменшує навантаження на електричну мережу.
Апарат Kranzle Quadro 799 TS*T обладнаний 3-поршневим осьовим насосом із латунною головкою блока циліндрів і поршнями з високоякісної сталі. Встановлений на апаратах електродвигун обладнаний повітряним охолодженням. Розташування помпи ВД в АВД типу Qaudro — горизонтальне.
Крім вище перерахованих вище «плюсів» Quadro 799 TS*T обладнаний барабан для шланга високого тиску — дбайливе зберігання й простота використання (кілька Ви шланга ВД не розматимете, високий тиск можна використовувати).
Також у Quadro вбудований запобіжний вимикач. Якщо апарат не буде вимкнений, або, якщо пістолет не буде привведений у дію упродовж 20 хвилин, апарат автоматично вимкнеться від електромережі.
Сфера застосування Kranzle Quadro 799 TS*T:
Призначення Kranzle Quadro 799 TST:
Загальні характеристики
Функціональність
Додаткова інформація
Габарити
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 780 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 200 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 5500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 780 мм |
| Ширина | 400 мм |