


88 400 ₴
Kranzle Quadro 599 TS* T ― це професійний апарат для мийки високим тиском.
Апарат високого тиску Kranzle Quadro 599 TS* T має широкий спектр дії, і його можна застосовувати на автомийках, мийках шасі, мийках двигунів, допомагає при вирішенні загальних завдань чищення на комунальних, промислових та сільськогосподарських підприємствах.
Комплект поставки аппарта Kranzle Quadro 599 TS* T
― Пристрій Total Stop з затримкою вимкнення двигуна (30 секунд).
― Захисне відключення двигуна.
― Бак для води, вбудований.
― Шланговий барабан.
― Шланг високого тиску з металевої тканини (20 м, НД 6).
― Безпечний відключається пістолет Midi.
― Турбофреза (кілер бруду) з трубою з нержавіючої сталі.
― Плоскоструйное сопло Vario-Jet з трубою з нержавіючої сталі.
― Стоянкове гальмо.
Технічні характеристики:
| Min тиск | 30бар |
| Раб. тиск | 150бар |
| Допускається надлишковий тиск | 165бар |
| Витрата води | 10 л/хв |
| Підведення гарячої води, макс. | 60C |
| Висота всмоктування | 2.5 м |
| Розмір сопла (грязекиллер) | 035 |
| Розмір сопла (плоский струмінь) | 20035 |
| Частота обертання двигуна | 1400об./мін. |
| Електрична споживана потужність | 230 В~, 14,0 А, 50 Гц |
| Споживана потужність/потужність, що віддається | 3,3 кВт/2,4 кВт |
| Вага | 62 кг. |
| Розміри (ДхШхВ, мм) |
780х395х870 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 600 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 165 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 62 кг |
| Высота | 870 мм |
| Глубина | 780 мм |
| Ширина | 395 мм |