



78 000 ₴
Апарат високого тиску Kranzle Quadro11/140 TS*Т- э— то професійний апарат без підігрівання води. Ідеально підійде для великого обсягу роботи. Якщо Ви шукаєте гарний апарат, а під'єднати 380 В немає можливості, тоді Kranzle Quadro11/140 TS*Т — це саме те, що Вам потрібно.
Головною відмінністю професійних апаратів високого тиску Kranzle від апаратів інших виробників є можливість забору води з ємності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 660 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 140 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 3300 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 46 кг |
| Высота | 850 мм |
| Глубина | 590 мм |
| Ширина | 360 мм |