

80 600 ₴
Робочий тиск, плавно регульоване 30-160 барів, тотал-стоп
Розмір сопла — 25042
Допустимий надлишковий тиск — 175 барів
Kranzle Profi 195 TS*T
• Ходова частина Roto-Mold для руху перетятою місцевістю й сходами, виготовлена у формі однієї деталі й тому дуже стійка та міцна
• Вбудований шланговий барабан зі шлангом високого тиску з металевої тканини 15 м
• Приєднувальний кабель 5 м із пристроєм намотування кабелю
• Копіль-брупекілер із трубкою з неіржавкої сталі, плоскоструминний спис із трубкою з
• неіржавкої сталі
• Колчан для безпечного вимиканого пістолета, списо-брудилера та плоскоструйного списа
• Місце для безпечного вимиканого пістолета з плоскоструминним списом під час перерв у роботі
Технічні характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kranzle |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Классификация | Профессиональный |
| Максимальная производительность | 720 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 60 град. |
| Максимальное давление | 160 бар |
| Материал корпуса насоса | Латунь |
| Материал поршней насоса | Латунь |
| Минимальное давление | 30 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Автомобильные |
| Потребляемая мощность | 3800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 980 мм |
| Глубина | 355 мм |
| Ширина | 375 мм |