


Отправка с 02 июня 202614 299 ₴
Двотактний двигун 50,8 см³ потужністю 1,9 кВт/2,6 к.с., "велосипедна" ручка з безінструментальним регулюванням по висоті ("барашек"), професійна антивібраційна система, шпулька зі струною і 3-х пелюстковий ніж, ширина косіння 41 см зі струною і 25 см з ножем, ранцевий ремінь професійний, вага 8,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Мощность двигателя | 2.6 л. с. |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Ширина скашивания лески | 410 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 410 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 50.8 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |