



Отправка с 02 июня 202611 399 ₴
Завдяки цій зручній мотокосі, вага якої всього 6,0 кг, ви отримуєте вигоду від швидкого запуску 2-тактного двигуна останнього покоління, потужністю 0,9 kW (30 куб.см), міцної конструкції, зручного управління, універсальності та легкості обслуговування всіх пристроїв solo® by AL-KO.
Завдяки зручному та безпечному керуванню пристроєм з велосипедною ручкою, а також оптимальному балансу пристрою за допомогою ремінної підвісної шини ви також можете довше виконувати роботи з косіння та прибирання на газонах, у високій траві чи біля невеликого куща без зусиль у природньому робочому положенні.
Ця мотокоса із низьким рівнем шкідливих викидів забезпечує високу гнучкість у використанні, оскільки в комплект поставки входять два ріжучих елемента: 25-сантиметровий ніж з кріпленням та велика акуратна шпулька для зрізу трави шириною 41 см. Завдяки цьому ви використовуєте функцію автоматичного регулювання, щоб без особливих зусиль встановити оптимальну довжину ліски під час роботи (просто постукайте об землю шпульку мотокоси).
Ефективне косіння на всіх поверхнях. Не залежить від часу роботи акумулятора, довжини кабелю та безлад кабелів – це ваш плюс з мотокосою solo® by AL-KO 126 B на великих газонах і парках, та на відкритій місцевості.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AL-KO |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Мотокоса |
| Состояние | Новое |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Ширина скашивания ножа | 250 мм |
| Ширина скашивания лески | 410 мм |
| Максимальная ширина скашивания | 410 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |