






Отправка с 24 мая 20268 799 ₴
Апарат для чищення терас PCL 4 дозволяє легко, ретельно та рівномірно видаляти стійкі забруднення з різних вуличних поверхонь. Просто підключіть очищувач внутрішніх двориків до садового шлангу і почніть прибирання. Комбінація двох змінних роликових щіток, які обертаються, а також можливість регулювати подачу води забезпечують одночасно надійне відшарування і видалення бруду. Це означає, що внутрішні дворики можна ретельно очистити у найкоротші терміни і без використання більшої кількості води, аніж насправді потрібно. Ширина і положення роликів розраховані на те, щоб дві дошки можна було очистити до країв за один крок, що також економить зусилля і час. Завдяки легко змінним роликовим щіткам цей апарат можна використовувати не тільки для дерев'яних поверхонь і ДПК, але також для ретельного та дбайливого очищення всіх кам'яних поверхонь навколо будинку.

Тщательная и равномерная чистка деревянных поверхностей снаружи дома с высокой производительностью по площади.

Отслаивает и удаляет грязь за один шаг. Удаляет стойкие загрязнения.

Водосберегающая очистка.
| Макс. давление (бар) | 10 |
| Регулировка давления | Низкое давление |
| Расход воды при 4 барах (л/ч) | макс. 180 |
| Потребляемая мощность (кВ) | 0,6 |
| Частота вращения щетки (об/мин) | 600 - 800 |
| Рабочая ширина роликовой щетки (мм) | 300 |
| Масса (без принадлежностей) (кг) | 5 |
| Масса (с упаковкой) (кг) | 6,74 |
| Размеры (Д × Ш × В) (мм) | 1281 x 307 x 350 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Ширина основной щетки | 300 мм |
| Сиденье для оператора | Нет |
| Вес | 7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1281 мм |
| Ширина | 307 мм |
| Высота | 350 мм |